Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    6770690-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721864152
  • Тип продукту
    Сухий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    4 кг
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Достатньо
25,69€
6,42€ / kg

Спеціальний сухий корм для собак – Animonda INTEGRA PROTECT Adult Intestinal 4 kg

Animonda INTEGRA PROTECT Adult Intestinal — це високоякісний спеціальний сухий корм і дієтичний повнораціонний корм для собак. Він був спеціально розроблений для полегшення гострих порушень всмоктування кишечника і застосовується особливо під час та після гострої діареї. Якщо у вашого собаки є особливі вимоги до травлення, цей продукт з нашого асортименту пропонує делікатне та оптимально збалансоване рішення для миски.

Рецептура та мета харчування

При проблемах із травленням важливим є легко засвоювана їжа. Рецептура цього дієтичного корму відрізняється легко засвоюваними джерелами, такими як білок птиці, рис та кукурудза, щоб не перевантажувати шлунково-кишковий тракт. Оскільки при діареї втрачаються важливі електроліти, цей сухий корм має підвищений вміст натрію та калію, щоб адекватно компенсувати ці втрати. Крім того, рецептура повністю без глютену та доповнена Yucca schidigera, що може зменшувати неприємний запах випорожнень.

Переваги на перший погляд

  • Дієтичний повнораціонний корм: Розроблений для полегшення гострих порушень всмоктування кишечника у собак.
  • Компенсація електролітів: З підвищеним вмістом натрію та калію (важливо при гострій діареї).
  • Висока засвоюваність: Містить легко засвоюваний білок птиці, а також рис і кукурудзу.
  • Без глютену: Прозора, добре переносима рецептура без глютену.
  • Для повсякденного використання: Надійний вибір у наших категоріях для чутливих собак.

Відкрийте для себе Animonda INTEGRA PROTECT Adult Intestinal 4 kg в нашому асортименті на petkomfort.de і підберіть відповідно до потреб вашого чотириногого друга.

Важливе юридичне зауваження щодо дієтичних повнораціонних кормів:
Просимо звернути увагу, що цей дієтичний корм слід давати лише після попередньої консультації з вашим ветеринаром. Рекомендується отримати рекомендацію ветеринара перед застосуванням або перед продовженням періоду годування. Завжди забезпечуйте вашого улюбленця достатньою кількістю свіжої води.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Сухий корм
  • Тип корму
    Дієтичний повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без глютену
  • Особливі потреби
    Щадна дієта

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Вміст
    4 кг

Інгредієнти

Mais, Geflügelprotein (getrocknet), Reis, Geflügelprotein hydrol., Geflügelleber, Vollei (getr.), Bierhefe, Geflügelfett, Rindertalg, Lachsöl, Rübenschnitzel, Leinsamen, Haferfasern, Fructoligosaccharide, Natriumchlorid, Kaliumchlorid, Calciumcarbonat, Yucca schidigera. Leicht verdauliche Ausgangsquellen: Geflügelprotein (getrocknet), Geflügelprotein hydrol., Reis.

weitere Informationen:

  • Mehrfachzucker (Kohlenhydrat). Ist ein Ballaststoff und wird u.a. als Präbiotikum eingesetzt
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig
  • Heilpflanze. Enthält Vitamine + Mineralstoffe . Kann unangenhme Kotgerüche reduzieren

Добавки на кг

15000 IE Vitamin A, 1500 IE Vitamin D3, 1,8 mg Kupfer(II)-sulfat-Pentahydrat, 24 mg Zink-Oxid, 2,4 mg Mangan-Oxid, 0,64 mg Calciumjodat

Вага 2 – 5 кг Вага 6 – 15 кг Вага 16 – 25 кг Вага 26 – 60 кг
40 – 85 г/день 95 – 190 г/день 200 – 280 г/день 290 – 540 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість Натрій Калій
1,59 MJ/100 g 26,5 % 13,5 % 2,5 % 6,0 % 8,0 % 0,5 % 0,7 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
69,99€
5,60€ / kg
79,99€
6,40€ / kg
69,99€
5,60€ / kg
16,49€
8,25€ / kg
16,49€
8,25€ / kg
21,55€
UVP 21,99€
10,78€ / kg
16,49€
8,25€ / kg
69,99€
5,83€ / kg
16,49€
8,25€ / kg
Wolfsblut VetLine Urinary 2 kg
Дуже мало
16,49€
8,25€ / kg