Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    6709740-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721824170
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    800 г
Сорт: Reines Rind + Kartoffeln
Animonda GranCarno Adult Sensitiv Reines Huhn + Reis 800 g
Reines Huhn + Reis
Animonda GranCarno Adult Sensitiv Reines Rind + Kartoffeln 800 g
Reines Rind + Kartoffeln
Вміст: 800 г
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Особливі потреби
    Сенситив
  • Сорт
    Reines Rind + Kartoffeln
  • Життєвий етап
    Доросла тварина
  • Всі характеристики
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
3,79€
4,74€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Вологий корм для собак – Animonda GranCarno Adult Sensitiv Reines Rind + Kartoffeln 800 g

Animonda GranCarno Adult Sensitiv Reines Rind + Kartoffeln 800 g — вологий корм для дорослих собак з підвищеною харчовою чутливістю. Рецептура поєднує яловичину як єдине тваринне джерело білка з картоплею. Завдяки 100% свіжим м'ясним інгредієнтам яловичини та без додавання глютену й цукру цей корм характеризується чітким, м’ясним складом і насиченим смаком.

Рецептура та особливості

GranCarno Sensitiv Adult Reines Rind + Kartoffeln спирається на зрозумілий вибір інгредієнтів: м'ясні компоненти яловичини комбінуються з картоплею. Вологий корм орієнтований на собак дорослого віку (1–6 років). Як продукт з лише одним тваринним джерелом білка (яловичина) він має чітку рецептуру; картопля доповнює її як джерело вуглеводів. Крім того, виробник відмовився від додавання глютену та цукру.

Переваги

  • Сорт: Чиста яловичина + картопля
  • Монопротеїн: лише 1 тваринне джерело білка (яловичина)
  • Без додаткових добавок: без додавання глютену та цукру
  • Свіже м'ясо: 100% свіжі м'ясні інгредієнти яловичини
  • Розроблено для дорослих: для дорослих собак з харчовою чутливістю

Деталі продукту

  • Тип продукту: вологий/мокрий корм для собак
  • Підходить для: дорослі собаки (1–6 років), також для собак з харчовою чутливістю
  • Смак/вид: Чиста яловичина + картопля
  • Вміст/вага: 800 g
  • Особливі характеристики: лише 1 тваринне джерело білка; без додавання глютену та цукру; 100% свіжі м'ясні інгредієнти яловичини

Тепер відкрийте Animonda GranCarno Adult Sensitiv Reines Rind + Kartoffeln 800 g у нашому асортименті на petkomfort.de та підберіть відповідний корм для вашого чотирилапого друга.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Особливі потреби
    Сенситив
  • Сорт
    Reines Rind + Kartoffeln

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    800 г

Інгредієнти

55 % Rind (Fleisch, Lunge, Herz, Pansen, Leber, Euter, Niere), 10 % Kartoffeln, Mineralstoffe, Distelöl.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden.
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt.
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat

Вага 5 кг Вага 10 кг Вага 15 кг Вага 20 кг Вага 30 кг Вага 40 кг
320 – 365 г/день 535 – 615 г/день 725 – 835 г/день 900 – 1035 г/день 1215 – 1405 г/день 1510 – 1745 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,47 MJ/100 g 9,0 % 7,0 % 0,5 % 2,0 % 80,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
2,99€
7,57€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Wolfsblut Wild Pacific Adult 395 g
Дуже багато
2,99€
7,57€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Wolfsblut VetLine Renal 395 g
Достатньо
3,49€
8,84€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,49€
8,84€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Wolfsblut VetLine Skin & Coat 395 g
Дуже багато
3,49€
8,84€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,99€
10,10€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,99€
10,10€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,49€
8,84€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,89€
5,11€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,89€
5,11€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт