Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    41012-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721827393
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    800 г
Сорт: Multifleisch-Cocktail
Animonda GranCarno Adult mit Ente 800 g
Mit Ente
Animonda GranCarno Adult Multifleisch-Cocktail 800 g
Multifleisch-Cocktail
Animonda GranCarno Adult Rind + Huhn 800 g
Rind + Huhn
Animonda GranCarno Adult Rind + Lamm 800 g
Rind + Lamm
Animonda GranCarno Adult Rind + Entenherzen 800 g
Rind + Entenherzen
Animonda GranCarno Adult Rind 800 g
Rind
Animonda GranCarno Adult mit Pute 800 g
Mit Pute
Animonda GranCarno Adult mit Herz 800 g
Mit Herz
Animonda GranCarno Adult mit Lachs + Spinat 800 g
Mit Lachs + Spinat
Animonda GranCarno Adult mit Hirsch + Äpfeln 800 g
Mit Hirsch + Äpfeln
Animonda GranCarno Adult mit Wild 800 g
Mit Wild
Animonda GranCarno Adult mit Geflügelherzen 800 g
Mit Geflügelherzen
Animonda GranCarno Adult mit Pansen 800 g
Mit Pansen
Animonda GranCarno Adult Rind + Kaninchen mit Kräutern 800 g
Rind + Kaninchen mit Kräutern
Вміст: 800 г
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Консервований корм для собак: Animonda GranCarno Adult Multifleisch-Cocktail 800 g

Animonda GranCarno Adult Multifleisch-Cocktail — це консервований корм для собак з м'ясоорієнтованою рецептурою. Свіжі м'ясні інгредієнти з яловичини, курки, індички та дичини поєднуються в цьому міксі й забезпечують природний, непідроблений смак. Корм підходить для щоденного годування дорослих собак віком 1–6 років і не містить доданих зернових та цукру — соя також відсутня.

Рецептура та особливості

Multifleisch-Cocktail поєднує різні тваринні інгредієнти: яловичину, курку, індичку та дичину. Рецептура базується на свіжих м'ясних компонентах і зосереджена на головному. Так утворюється смачний корм для собак, який додає різноманіття в миску. GranCarno означає м'ясну спрямованість і чистий, непідроблений смак — саме такий, який цінують собаки. Цей консервований корм для собак підходить для повсякденного використання та для власників тварин, які віддають перевагу свідомому, м'ясоорієнтованому вибору.

Переваги на перший погляд

  • Мікс кількох видів м'яса: яловичина, курка, індичка та дичина у різноманітній композиції.
  • Свіжі м'ясні інгредієнти: для природного, непідробленого смаку.
  • Без зернових і цукру: також без сої.
  • Для дорослих собак: підходить для собак віком 1–6 років.
  • М'ясоорієнтована рецептура: орієнтована на тваринні інгредієнти.

Деталі продукту

  • Тип продукту: консервований корм для собак
  • Підходить для: дорослих собак (1–6 років)
  • Смак/Сорт: Multifleisch-Cocktail (яловичина, курка, індичка, дичина)
  • Місткість/Вага: 800 г
  • Особливі характеристики: без додавання зернових і цукру; без сої; зі свіжими м'ясними інгредієнтами

Зараз відкрийте Animonda GranCarno Adult Multifleisch-Cocktail 800 г у нашому асортименті на petkomfort.de і оберіть відповідний для вашого чотириногого друга.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Сорт
    Multifleisch-Cocktail

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    800 г

Інгредієнти

38 % Rind (Lunge, Fleisch, Leber, Niere, Euter, Herz), 18 % Huhn (Herz, Hals, Magen), 6 % Putenherzen, 6 % Wildfleisch, Mineralstoffe, Distelöl.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden.
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt.
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat

Вага 5 кг Вага 10 кг Вага 15 кг Вага 20 кг Вага 30 кг Вага 40 кг
300 – 345 г/день 505 – 580 г/день 680 – 790 г/день 845 – 980 г/день 1150 – 1330 г/день 1425 – 1645 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,5 MJ/100 g 10,5 % 7,5 % 0,5 % 2,2 % 79,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 400 g
Дуже багато
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 800 g
Дуже багато
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт