Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    41014-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721827416
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    800 г
Сорт: Rind + Huhn
Animonda GranCarno Adult mit Ente 800 g
Mit Ente
Animonda GranCarno Adult Multifleisch-Cocktail 800 g
Multifleisch-Cocktail
Animonda GranCarno Adult Rind + Huhn 800 g
Rind + Huhn
Animonda GranCarno Adult Rind + Lamm 800 g
Rind + Lamm
Animonda GranCarno Adult Rind + Entenherzen 800 g
Rind + Entenherzen
Animonda GranCarno Adult Rind 800 g
Rind
Animonda GranCarno Adult mit Pute 800 g
Mit Pute
Animonda GranCarno Adult mit Herz 800 g
Mit Herz
Animonda GranCarno Adult mit Lachs + Spinat 800 g
Mit Lachs + Spinat
Animonda GranCarno Adult mit Hirsch + Äpfeln 800 g
Mit Hirsch + Äpfeln
Animonda GranCarno Adult mit Wild 800 g
Mit Wild
Animonda GranCarno Adult mit Geflügelherzen 800 g
Mit Geflügelherzen
Animonda GranCarno Adult mit Pansen 800 g
Mit Pansen
Animonda GranCarno Adult Rind + Kaninchen mit Kräutern 800 g
Rind + Kaninchen mit Kräutern
Вміст: 800 г
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Вологий корм для собак: Animonda GranCarno Adult Яловичина + Курка 800 г

Animonda GranCarno Adult Яловичина + Курка — це вологий корм для дорослих собак віком від 1 до 6 років. Смак поєднує яловичину та курку і містить помітні, м'ясні шматочки. Виготовлено в Німеччині та без зернових, сої й доданого цукру – чітка рецептура для повсякденного раціону з автентичним смаком.

Рецептура та особливості

Рецептура базується на свіжих, м'ясних інгредієнтах із яловичини та курки. Помітні шматочки приваблюють собак і підкреслюють автентичний смак. GranCarno Adult Яловичина + Курка, за даними виробника, не містить зернових, сої та цукру і виробляється в Німеччині. Корм розроблено з урахуванням потреб дорослих собак віком 1–6 років і він підходить для щоденного годування.

Переваги на перший погляд

  • Смак/Різновид: Яловичина + Курка з помітними, м'ясними шматочками
  • Без: зернових, сої та доданого цукру
  • Виробництво: у Німеччині
  • Рецептура: свіжі, м'ясні інгредієнти для автентичного смаку
  • Розроблено для: дорослі собаки віком 1–6 років

Деталі продукту

  • Тип продукту: вологий корм для собак
  • Підходить для: дорослих собак (1–6 років)
  • Смак/Різновид: Яловичина + Курка
  • Вміст/Вага: 800 г
  • Особливі характеристики: помітні м'ясні шматочки; без зернових, сої та цукру; виготовлено в Німеччині

Тепер відкрийте Animonda GranCarno Adult Яловичина + Курка 800 г у нашому асортименті на petkomfort.de та оберіть відповідний продукт для вашого чотирилапого друга.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Сорт
    Rind + Huhn

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    800 г

Інгредієнти

38 % Rind (Lunge, Leber, Fleisch, Herz, Niere, Euter), 30 % Huhn (Fleisch, Herz, Magen, Leber, Hals), Mine­ralstoffe, Distelöl.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden.
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt.
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat

Вага 5 кг Вага 10 кг Вага 15 кг Вага 20 кг Вага 30 кг Вага 40 кг
290 – 335 г/день 485 – 560 г/день 660 – 760 г/день 820 – 945 г/день 1110 – 1280 г/день 1375 – 1590 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,5 MJ/100 g 10,5 % 7,5 % 0,5 % 2,2 % 78,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 400 g
Дуже багато
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 800 g
Дуже багато
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт