Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    6338501-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721827461
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    400 г
Сорт: Rind + Entenherzen
Animonda GranCarno Adult mit Ente 400 g
Mit Ente
Animonda GranCarno Adult Multifleisch-Cocktail 400 g
Multifleisch-Cocktail
Animonda GranCarno Adult Rind + Huhn 400 g
Rind + Huhn
Animonda GranCarno Adult Rind + Lamm 400 g
Rind + Lamm
Animonda GranCarno Adult Rind + Entenherzen 400 g
Rind + Entenherzen
Animonda GranCarno Adult Rind 400 g
Rind
Animonda GranCarno Adult mit Pute 400 g
Mit Pute
Animonda GranCarno Adult mit Herz 400 g
Mit Herz
Animonda GranCarno Adult mit Lachs + Spinat 400 g
Mit Lachs + Spinat
Animonda GranCarno Adult mit Hirsch + Äpfeln 400 g
Mit Hirsch + Äpfeln
Animonda GranCarno Adult mit Wild 400 g
Mit Wild
Animonda GranCarno Adult mit Geflügelherzen 400 g
Mit Geflügelherzen
Animonda GranCarno Adult mit Pansen 400 g
Mit Pansen
Animonda GranCarno Adult Rind + Kaninchen mit Kräutern 800 g
Rind + Kaninchen mit Kräutern
Вміст: 400 г
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Вологий корм для собак: Animonda GranCarno Adult Яловичина + Качині серця 400 g

Animonda GranCarno Adult Яловичина + Качині серця — це вологий корм для дорослих собак віком 1–6 років. Цей смак поєднує соковиту яловичину з ніжними качиними серцями і заснований на 100 % свіжих м'ясних інгредієнтах. За даними виробника, рецептура не містить штучних барвників та консервантів і виготовляється в Німеччині.

Рецептура та особливості

Цей вологий корм робить ставку на чітку м'ясну композицію: смачна яловичина поєднується з качиними серцями — для насиченого смаку з вираженою м'ясною спрямованістю. GranCarno означає свіжі м'ясні інгредієнти та справжній смак, який цінують багато собак. Крім того, не додаються злаки та цукор. Виготовлення відбувається в Німеччині.

Переваги на перший погляд

  • Смак: яловичина у поєднанні з ніжними качиними серцями
  • 100 % свіжі м'ясні інгредієнти: за даними виробника — виключно свіжі м'ясні сировини
  • Без додавання злаків та цукру: чиста рецептура без цих добавок
  • Без штучних барвників та консервантів: за інформацією виробника
  • Виготовлено в Німеччині: виробництво, за даними виробника, у Німеччині
  • Для дорослих собак: підходить для віку 1–6 років

Деталі продукту

  • Тип продукту: вологий корм для собак
  • Підходить для: дорослі собаки (1–6 років)
  • Смак/сорт: Яловичина + Качині серця
  • Вміст/вага: 400 g
  • Особливі характеристики: 100 % свіжі м'ясні інгредієнти; без додавання злаків та цукру; без штучних барвників і консервантів; виготовлено в Німеччині

Тепер відкрийте Animonda GranCarno Adult Яловичина + Качині серця 400 g у нашому асортименті на petkomfort.de та підберіть відповідний для вашого чотириногого друга.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Сорт
    Rind + Entenherzen

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    400 г

Інгредієнти

56 % Rind (Fleisch, Leber, Lunge, Herz, Niere, Euter), 12 % Ente (Herz, Magen, Hals), Mineralstoffe, Distelöl.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden.
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt.
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat

Вага 5 кг Вага 10 кг Вага 15 кг Вага 20 кг Вага 30 кг Вага 40 кг
255 – 290 г/день 425 – 495 г/день 580 – 670 г/день 720 – 830 г/день 975 – 1125 г/день 1210 – 1395 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,5 MJ/100 g 10,0 % 9,0 % 0,5 % 2,0 % 76,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 400 g
Дуже багато
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 800 g
Дуже багато
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт