Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    9110379-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721824293
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    400 г
Сорт: Ross pur
Animonda GranCarno Adult Single Protein Huhn pur 400 g
Huhn pur
Animonda GranCarno Adult Single Protein Rind pur 400 g
Rind pur
Animonda GranCarno Adult Single Protein Supreme Lamm pur 400 g
Lamm pur
Animonda GranCarno Adult Single Protein Ross pur 400 g
Ross pur
Вміст: 400 г
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
2,89€
7,23€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Вологий корм для собак – Animonda GranCarno Adult Single Protein Ross pur 400 g

Animonda GranCarno Adult Single Protein Ross pur — це вологий корм для дорослих собак. Рецептура базується лише на одному джерелі тваринного білка — Ross, і розрахована на власників собак, які надають перевагу чіткому, сортово чистому складу. За даними виробника, корм не містить доданого зерна та цукру й не містить сої. Із свіжими м’ясними інгредієнтами та виготовлений у Німеччині, цей продукт є усвідомленим вибором — також підходить для чутливих собак.

Рецептура та особливості

Цей вологий корм для собак побудований за принципом Single-Protein: Ross як єдине тваринне джерело білка. Рецептура базується на свіжих м’ясних інгредієнтах і орієнтована на природний, не спотворений смак. Водночас виробник відмовляється від додавання зерна та цукру, а також від сої. Як вологий корм для дорослих собак, цей продукт добре підходить для щоденного годування і для тих, хто віддає перевагу простішому та скороченому списку інгредієнтів.

Переваги на перший погляд

  • Single-Protein (Ross): лише одне тваринне джерело білка
  • Без додавання зерна та цукру: також без сої
  • Свіжі м’ясні інгредієнти: для природного, насиченого смаку
  • Підходить для чутливих собак: за описом виробника
  • Виготовлено в Німеччині: ретельно вироблена якість

Деталі продукту

  • Тип продукту: вологий корм для собак
  • Підходить для: дорослих собак; також підходить для чутливих собак
  • Смак/сорт: Ross pur
  • Вміст/вага: 400 g
  • Особливі характеристики: Single-Protein; без додавання зерна та цукру; без сої; виготовлено в Німеччині

Тепер відкрийте Animonda GranCarno Adult Single Protein Ross pur 400 g у нашому асортименті на petkomfort.de та підберіть його для вашого чотириногого друга.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Сорт
    Ross pur

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    400 г

Інгредієнти

65 % Pferd (Fleisch), Mineralstoffe, Distelöl.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 0,78 mg Calciumjodat, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat, 0,5 mg Kupfer(II)-sulfat-Pentahydrat

Вага 3 – 7 кг Вага 11 – 17 кг Вага 23 – 30 кг Вага 36 – 43 кг
215 – 400 г/день 600 – 800 г/день 1000 – 1200 г/день 1400 – 1600 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,42 MJ/100 g 10,5 % 6,0 % 0,5 % 2,2 % 78,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,99€
4,98€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,79€
4,74€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,99€
4,98€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,79€
4,74€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
5,69€
7,11€ / kg
Wolfsblut Wild Duck Adult 395 g
Дуже багато
3,49€
8,84€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Bozita Dog Dose Pate Rind 400 g
Дуже багато
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Bozita Dog Dose Pate Ente 400 g
Дуже багато
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт