Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    9110385-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721824354
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    400 г
Сорт: Huhn + Spinat
Animonda GranCarno Adult Superfoods Rind + Rote Bete, Brombeeren, Löwenzahn 400 g
Rind + Rote Bete
Animonda GranCarno Adult Superfoods Huhn + Spinat, Himbeeren, Kürbiskerne 400 g
Huhn + Spinat
Вміст: 400 г
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
3,09€
7,73€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Вологий корм для собак – Animonda GranCarno Adult Superfoods Курка + шпинат, малина, насіння гарбуза 400 г

Animonda GranCarno Adult Superfoods Курка + шпинат, малина, насіння гарбуза 400 г — це вологий корм для дорослих собак віком від 1 до 6 років. Як вологий корм для собак з лише одним тваринним джерелом білка він базується на ніжній курці та поєднується зі шпинатом, малиною та насінням гарбуза. Рецептура не містить додавання зернових та цукру.

Рецептура та особливості

Цей вологий корм для собак заснований на рецептурі з одним джерелом білка: курка є єдиним тваринним джерелом білка. Додатково смак доповнюють суперфуди, такі як шпинат, малина та насіння гарбуза. GranCarno означає м'ясні інгредієнти та смачний вибір для повсякденного харчування дорослих собак.

Переваги на перший погляд

  • Сорт: курка з додаванням шпинату, малини та насіння гарбуза
  • Single-Protein: лише 1 тваринне джерело білка (курка)
  • З додатковими суперфудами: обрані рослинні інгредієнти
  • Без додавання зернових та цукру
  • Для дорослих собак: підходить у віці від 1 до 6 років

Деталі продукту

  • Тип продукту: вологий корм
  • Призначено для: дорослих собак (1–6 років)
  • Смак/Сорт: курка + шпинат, малина, насіння гарбуза
  • Вміст/вага: 400 г
  • Особливі характеристики: Single-Protein; зі суперфудами; без додавання зернових та цукру

Зараз знайдіть Animonda GranCarno Adult Superfoods Курка + шпинат, малина, насіння гарбуза 400 г у нашому асортименті на petkomfort.de та підберіть відповідний варіант для вашого чотириногого друга.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Сорт
    Huhn + Spinat

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    400 г

Інгредієнти

65 % Huhn (Fleisch, Leber, Magen, Herz, Fett), 2 % Spinat, Mineralstoffe, 0,7 % Himbeeren, 0,3 % Kürbiskerne, Distelöl.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden.
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt.
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 0,75 mg Calciumjodat, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat, 1 mg Kupfer(II)-sulfat-Pentahydrat

Вага 5 кг Вага 10 кг Вага 15 кг Вага 20 кг Вага 30 кг Вага 40 кг
330 – 380 г/день 555 – 640 г/день 750 – 860 г/день 930 – 1075 г/день 1260 – 1455 г/день 1565 – 1805 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,38 MJ/100 g 10,0 % 6,0 % 0,2 % 2,5 % 80,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
3,09€
7,73€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
4,69€
5,86€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,99€
4,98€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,79€
4,74€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,99€
4,98€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,79€
4,74€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
5,69€
7,11€ / kg
Wolfsblut Wild Duck Adult 395 g
Дуже багато
3,49€
8,84€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Bozita Dog Dose Pate Rind 400 g
Дуже багато
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт