Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    9110390-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721824408
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    800 г
Сорт: Rind + Rote Bete
Animonda GranCarno Adult Superfoods Rind + Rote Bete, Brombeeren, Löwenzahn 800 g
Rind + Rote Bete
Animonda GranCarno Adult Superfoods Huhn + Spinat, Himbeeren, Kürbiskerne 400 g
Huhn + Spinat
Вміст: 800 г
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
4,69€
5,86€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Вологий корм для собак – Animonda GranCarno Adult Superfoods Яловичина + Червоний буряк, ожина, кульбаба 800 г

Animonda GranCarno Adult Superfoods Яловичина + Червоний буряк, ожина, кульбаба — це вологий корм для дорослих собак. Рецептура поєднує яловичину як єдине тваринне джерело білка з відбірними суперфудами, такими як червоний буряк, ожина та кульбаба. Без додавання зернових і цукру цей корм має чітко м'ясну спрямованість — ідеальний для тих, хто цінує лаконічний, насичений смаком склад.

Рецептура та особливості

Вологий корм орієнтований на одне джерело білка (яловичина) та доповнює м'ясну основу суперфудами. Червоний буряк, ожина та кульбаба смаково завершують цей варіант. За заявою виробника, рецепт адаптований до потреб дорослих собак віком від 1 до 6 років. GranCarno означає м'ясні інгредієнти та непідробний м'ясний смак, який подобається багатьом собакам.

Переваги на перший погляд

  • Смак/варіант: яловичина у поєднанні з червоним буряком, ожиною та кульбабою
  • Одне джерело білка: тільки одне тваринне джерело білка (яловичина)
  • Чітка формула: без додавання зернових і цукру
  • З додатком суперфудів: відбірні рослинні інгредієнти в рецептурі
  • Для дорослих: адаптовано для дорослих собак (1–6 років)

Деталі продукту

  • Тип продукту: вологий корм для собак
  • Підходить для: дорослих собак (1–6 років)
  • Смак/варіант: яловичина + червоний буряк, ожина, кульбаба
  • Вміст/вага: 800 г
  • Особливі характеристики: лише 1 тваринне джерело білка; зі суперфудами; без додавання зернових і цукру

Тепер відкрийте для себе Animonda GranCarno Adult Superfoods Яловичина + Червоний буряк, ожина, кульбаба 800 г у нашому асортименті на petkomfort.de і підберіть відповідний варіант для вашого чотирилапого друга.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків
  • Сорт
    Rind + Rote Bete

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Доросла тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    800 г

Інгредієнти

65 % Rind (Fleisch, Lunge, Herz, Leber, Euter, Pansen, Niere), 1,8 % Rote Bete, 1 % Brombeeren, Mineralstoffe, Distelöl, 0,2 % Löwenzahn.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden.
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt.
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat

Вага 5 кг Вага 10 кг Вага 15 кг Вага 20 кг Вага 30 кг Вага 40 кг
280 – 325 г/день 475 – 545 г/день 640 – 740 г/день 795 – 920 г/день 1080 – 1245 г/день 1340 – 1545 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,51 MJ/100 g 10,5 % 8,0 % 0,5 % 2,0 % 78,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
1,99€
4,98€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,79€
4,74€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,99€
4,98€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
3,79€
4,74€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
5,69€
7,11€ / kg
Wolfsblut Wild Duck Adult 395 g
Дуже багато
3,49€
8,84€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Bozita Dog Dose Pate Rind 400 g
Дуже багато
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Bozita Dog Dose Pate Ente 400 g
Дуже багато
2,19€
5,48€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Bozita Dog Dose Pate Schwein 400 g
Дуже багато
1,99€
4,98€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт