Обране
Ваш кошик порожній :(
Кошик
Виробник
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
  • Код товару
    6689109-HGN
  • Виробник
    Animonda
  • EAN
    4017721827799
  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Вид тварини
    Собака
  • Вміст
    800 г
Вміст: 800 г
Animonda
animonda petcare gmbh
Parkstr. 40
49214 Bad Rothenfelde
info@animonda.de
Дуже багато
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт

Вологий корм для літніх собак – Animonda GranCarno Senior Яловичина + Ягнятина 800 г

Animonda GranCarno Senior Rind + Lamm — це вологий корм для літніх собак від 7 років. Рецептура поєднує ситні інгредієнти з яловичини з смачною ягнятиною і, за даними виробника, базується на 100 % свіжих, м’ясних інгредієнтах. Товар не містить додавання злаків і сої, а також доданого цукру — ясний вибір для повсякденного життя з вашим собакою.

Рецептура та особливості

У GranCarno Senior Яловичина + Ягнятина поєднані ретельно відібрані інгредієнти з яловичини та ягнятини. За даними виробника, 100 % свіжих м’ясних компонентів відповідають щоденним потребам у поживних речовинах літніх собак. М’ясний і свіжий смак приваблює також старших чотирилапих. Цей вологий корм для собак не містить додавання злаків, сої та цукру і орієнтований на просту м’ясну формулу — так, як це подобається собакам. Як вологий корм для літніх собак цей товар підходить для щоденного годування старших собак.

Переваги на перший погляд

  • Сорт: Яловичина + Ягнятина для ситної різноманітності.
  • 100 % свіжі, м’ясні інгредієнти: за словами виробника, ретельно відібрані для непідробного смаку.
  • Без додавання злаків, сої та цукру: сфокусована рецептура з відбірних компонентів.
  • Для літніх собак: відповідає щоденним потребам у поживних речовинах старших собак.
  • М’ясний і свіжий смак: подобається також старшим чотирилапим.

Деталі продукту

  • Тип продукту: вологий корм для собак
  • Підходить для: літніх собак від 7 років
  • Смак/Сорт: Яловичина + Ягнятина
  • Вміст/Вага: 800 г
  • Особливі ознаки: за даними виробника 100 % свіжі, м’ясні інгредієнти; без додавання злаків, сої та цукру

Тепер відкрийте Animonda GranCarno Senior Яловичина + Ягнятина 800 г у нашому асортименті на petkomfort.de та підіберіть відповідний варіант для вашого чотирилапого.

Характеристики товару

  • Тип продукту
    Вологий корм
  • Тип корму
    Повнораціонний корм
  • Властивості корму
    Без злаків

Цільова група

  • Вид тварини
    Собака
  • Життєвий етап
    Літня тварина

Упаковка та вміст

  • Тип упаковки
    Банка
  • Вміст
    800 г

Інгредієнти

43 % Rind (Lunge, Fleisch, Herz, Euter, Nie­re), 25 % Lamm (Leber, Pansen), Mineralstoffe, Distelöl, Lachsöl.

weitere Informationen:

  • Enhält Trinkwasser. Trinkwasser ist kein Einzelfuttermittel und darf daher nicht in der Deklaration angegeben werden.
  • Ist eine natürliche Calciumquelle, die lebenswichtiges Calcium bereitstellt.
  • Ist eine natürliche Quelle für Natrium und Chlorid. Beide Mengenelemente sind lebensnotwendig

Добавки на кг

200 IE Vitamin D3, 1,4 mg Mangansulfat-Monohydrat, 25 mg Zinksulfat, Monohydrat

Вага 5 кг Вага 10 кг Вага 15 кг Вага 20 кг Вага 30 кг Вага 40 кг
265 – 310 г/день 450 – 520 г/день 610 – 705 г/день 755 – 875 г/день 1025 – 1185 г/день 1275 – 1475 г/день

Рекомендації щодо годування

Diese Angaben sind Richtwerte. Der individuelle Bedarf hängt von Faktoren wie Alter, Rasse, Aktivität und Haltungsbedingungen ab. Bei gesteigerter Aktivität bitte Futtermenge entsprechend erhöhen.
Bitte stets frisches Wasser bereitstellen.

Обмінна енергія Сирий протеїн Сирий жир Сира клітковина Сира зола Вологість
0,49 MJ/100 g 10,5 % 8,5 % 0,5 % 2,2 % 77,0 %
Відгуків: 0
Підтримувані формати: jpg, .jpeg, .png
Не більше 5 шт та 5 МБ

Відгуків про цей товар ще не було.

Схожі товари
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 400 g
Дуже багато
1,75€
4,38€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт
Animonda GranCarno Adult Rind 800 g
Дуже багато
2,89€
3,61€ / kg
Доступно в упаковці по 6 шт